Atribuită
Cumpărare directă
Zorex Sorturi protectie unica folosinta 100/set Fisa tehnica SP100 Produs Zorex Sorturi protectie 100/set Brand ZOREX UM baza set Cod EAN pentru UM baza 6422465005361 UM/bax 10 Caracteristica principala: Sorturi protectie din HDPE 71*120cm, 100 buc/set Material principal: HDPE Culoare: Transparent Dimensiuni: 71*120 cm Greutate: 15 microni, 996gr/set Ambalare: 100buc/set in punga cu eticheta printata si 10set/ bax Utilitate/instructiuni: Inchidere la spate si gat Avertismente: Toleranta: 5% Termen de valabilitate: Nelimitat
- Număr anunț
- DA26311762
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL PLAST BUSINESS S.R.L. (CUI 26556523)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,60 RON
- Valoare atribuită
- 206,60 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.