Atribuită
Cumpărare directă
20 pachete care vor contine: 1 buc - EVALUARE NATIONALA. Teste de pregatire. Limba si literatura romana. Clasa a VIII-a; 1 buc - EVALUARE NATIONALA. MATEMATICA. Ghid de pregatire. Clasa a VIII-a; 1 buc - FRANCAIS. Cahier d'activites. L 2. Lectia de franceza (clasa a VIII-a); 1 buc - MOTIVATE! English practice. Activity book. L 1. Lectia de engleza (clasa a VIII-a); 1 buc - TEATRU. I. L. Caragiale. reeditare; 1 buc - LEGENDE ISTORICE. Dimitrie Bolintineanu. reeditare.
- Număr anunț
- DA26315698
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.670,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.670,40 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.