Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie a suprafetelor si aeromicroflorei prin nebulizare

Număr anunț
DA26317387
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
DD DERATEX PREVENT SRL (CUI 17968703)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.407,52 RON
Valoare atribuită
33.407,52 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.407,52 RON

din 33.407,52 RON estimat