Atribuită Cumpărare directă

6984000100806 ROBINET APA 1/2 FF TIEMME BUC 2.00*13.03 8023298000950 OLANDEZ DREPT ALAMA 1/2 BUC 1.00*6.72 6984000092750 CONECTOR 16-1/2 IE TIEMME BUC 1.00*6.72 6984000012710 CONECTOR 16-1/2 I-E BUC 2.00*5.46 6984000005835 DOP ALAMA 1/2 BUC 2.00*1.51 4021163107593 ROBINET COLTAR 1/2-1/2 COMFORT SCHELL BUC 1.00*15.55 6984000002971 CAPAC PT TEAVA 32 PP BUC 2.00*0.92 4025416847311 VENTIL HIDRAULIC ECO 3/8" BUC 1.00*41.93 4021163107593 ROBINET COLTAR 1/2-1/2 COMFORT SCHELL BUC 1.00*15.55 6984000013007 RACORD FLEXIBIL APA 40 CM BUC 1.00*7.98 8594045937381 TEAVA SCURGERE FLEX A75+A31 BUC 1.00*10.08 6984000132593 RAMIFICATIE 50/40/90 BUC 1.00*6.47 6984000042571 RAMIFICATIE 50/40/45 BUC 1.00*2.52 6984000025871 TEAVA 40/500 PVC BUC 1.00*2.35 5946000503378 DISC FLEX METAL 125 1 5 BUC 4.00*3.28 5946000501763 DISC FLEX METAL 125 2 0 BUC 4.00*3.53 6984000010877 SMIRGHEL HEN427E V6 125 8 040 BUC 4.00*1.60 5946000114123 SMIRGHEL HEN427E V6 125 8 060 BUC 4.00*1.68 6984000024713 TEAVA 50/1000 PVC BUC 4.00*5.21 6984000024706 TEAVA 50/500 PVC BUC 2.00*3.03 6984000025871 TEAVA 40/500 PVC BUC 4.00*2.35 6984000002858 COT 50*45 GARNIT BUC 8.00*1.60 6984000002827 COT 40*45 GARNIT BUC 6.00*1.18 6984000042571 RAMIFICATIE 50/40/45 BUC 2.00*2.52 6984000097137 UNGUENT PT TEVI DE SCURGERE 500GR BUC 1.00*11.34 6984000006801 COLIER MET CU DIBLU+SURUB 1 1/2 BUC 10.00*2.44 6984000006795 COLIER MET CU DIBLU+SURUB 1 1/4 BUC 2.00*2.35 8594045937381 TEAVA SCURGERE FLEX A75+A31 BUC 2.00*10.08 6984000002957 MUFA 50

Număr anunț
DA26330098
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
473,78 RON
Valoare atribuită
473,78 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

473,78 RON

din 473,78 RON estimat