Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica si mentenanta pentru sistemul de management, optimizare si raportare a fluxurilor financiare aferente Consiliului Judetean Constanta (AvanCont si modulul FOREXEBUG) conform Anunt publicat pe site-ul Consiliului Judetean Constanta din data de 28.08.2020 si oferta depusa.
- Număr anunț
- DA26330213
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.030 RON
- Valoare atribuită
- 24.030 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.