Atribuită Cumpărare directă

Stapler linear tip TA de 45mm cu agrafe de 4,8mm si Cartuse de reincarcare pentru stapler linear TA de 45mm, agrafe de 4,8mm

Număr anunț
DA26299999
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33162000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.160 RON
Valoare atribuită
14.160 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.160 RON

din 14.160 RON estimat