Atribuită
Cumpărare directă
Fabricate din tifon, cu urmatoarele caracteristici: - materie prima: bumbac 100% - produs inodor, insipid - tesatura batuta para, urzeala 24/20, greutate minima 24g/m2 -10 buc / pac - comportament corespunzator, fara pierderea calitatilor fizice la sterilizare -timp necesar imersiei totale in lichid - sub 10 secunde - tipar uniform de rupere ( fara desirare )
- Număr anunț
- DA26331590
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
- Cod CPV
- 33141119-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.670 RON
- Valoare atribuită
- 5.670 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.