Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea Contractantă dorește să achiziționeze servicii veterinare Sterilizari catele si pisici, castrari caini si motani în comuna Aroneanu, județul Iași

Număr anunț
DA26305579
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
MAYA MITZY VET S.R.L. (CUI 41052686)
Cod CPV
85200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat