Atribuită Cumpărare directă

: Cartus toner TN-321K negru 27.000 pagini COMPATIBIL Konica Minolta Bizhub C224,C284,C364, A33K150 Cod produs ORIGINAL : A33K150 TN-321K Garantie: 12 Luni A33K150 TN-321K Toner Black for C224,C284,C364 approx. 27k / 5% 1bucx131,93ron referat nr.29798/09.09.2020

Număr anunț
DA26318971
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,93 RON
Valoare atribuită
131,93 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,93 RON

din 131,93 RON estimat