Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA REPREZINTA COMANDA FERMA A SE FACTURA CATE 3 CUTII ( 1 CUTIE ARE 10 BUC) DIN FIECARE DIMENSIUNE: CH 12, CH 14 SI CH 16

Număr anunț
DA26316805
Autoritate contractantă
CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,10 RON
Valoare atribuită
155,10 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,10 RON

din 155,10 RON estimat