Atribuită Cumpărare directă

Beton B300- cu transport inclus la CTF Elisabeta -Craiova, str. Paroseni, nr.36 Se va asigura pompa pentru turnarea betonului. Costurile cu transportul si pompa sunt incluse in pretul betonului.

Număr anunț
DA26309756
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
Cod CPV
44114000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563,02 RON
Valoare atribuită
563,02 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563,02 RON

din 563,02 RON estimat