Atribuită Cumpărare directă

SET LAMELE STERGATOR VW TRANSPORTER, SET LAMELE STERGATOR DACIA LOGAN, SET LAMELE STERGATOR DACIA DUSTER, SET LAMELE STERGATOR CITROEN JUMPER.

Număr anunț
DA26311725
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
Furnizor / câștigător
ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI 8511850)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,86 RON
Valoare atribuită
621,86 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,86 RON

din 621,86 RON estimat