Atribuită Cumpărare directă

Furnizare măști medicale de protecție facială TIP I conform SR EN 14683:2019, având următoarele caracteristici: - număr straturi: 3 straturi, având 3 pliuri; - de unică folosință, unisex, mărime universală; - material: polipropilenă; - cu prindere pe urechi prin șnur elastic; - dotate cu tijă metalică pentru a se mula ușor după forma feței și a nasului; - dimensiunea particulelor filtrate: 3 microni; - eficiență filtrare bacteriană (BFE): ≥ 95%; - cu certificare europeană ca dispozitiv medical, conform SR EN 14683:2019 CLASA I, TIP I; - trebuie să ofere protecție atât împotriva particulelor inhalate cât și a particulelor expirate; - cantitate totală: 16.800 bucăți, ambalate în cutii de 30 sau 50 de bucăți. Produsele vor corespunde specificațiilor tehnice și fotografiilor anexate ofertei nr. 01/01.09.2020, transmisă de către furnizor ca urmare a Anunțului publicitar nr. ADV1166229/31.08.2020.

Număr anunț
DA26326949
Autoritate contractantă
Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
Furnizor / câștigător
ADCON SRL (CUI 5189319)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.728 RON
Valoare atribuită
7.728 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.728 RON

din 7.728 RON estimat