Atribuită Cumpărare directă

Montaj 300ml conducte PEHD pt apa potabila montate in santuri sapate mecanic , pe pat de nisip si umpluturi compactate mecanic in straturi de 20-30cm, inclusiv probe de presiune si racordarea la reteaua de distributie existenta si patru (4) subtraversari drumuri comunale , incl. un camin de distributie complet echipat

Număr anunț
DA26328371
Autoritate contractantă
Comuna Unirea (CUI 4342707)
Furnizor / câștigător
TEHNO HYDROCONST SRL (CUI 30893489)
Cod CPV
45332000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.500 RON
Valoare atribuită
31.500 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.500 RON

din 31.500 RON estimat