Atribuită
Cumpărare directă
Masti pentru protectie 3 straturi/3 pliuri, unica folosinta,50 buc/cutie - 1300 bucati( 26 cutii), sunt necesare pentru protectia angajatilor INS- aparat central, detasati la Biroul Electoral Central in vederea organizarii si desfasurarii Alegerilor pentru autoritatile administratiei publice locale din data de 27.09.2020. Achizitionarea produselor/materialelor impotriva COVID-19 este importanta, in conditiile in care aceste produse fac parte din categoria echipamentelor /produsele necesare prevenirii si combaterii COVID-19. Produsele trebuie sa fie insotite de: Certificat de garantie/Declaratie de conformitate/Certificat de calitate.. Termen de livrare: cel tarziu la data de 14.09.2020.
- Număr anunț
- DA26302383
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.