Atribuită Cumpărare directă

Tabla tip tigla metalica (grosime 0.5mm)Ral 3009 Mat,profil Star,659.70mp x 49.15 Ron(pret fara TVA); Sort streasina Ral 3009 0.5 mm,50 buc x 25.21 Ron(pret fara TVA); Opritor zapada Ral 3009Mat 0.5 mm ,40 buc x 27.73 Ron(pret fara TVA); Coama mare semirotunda,Ral 3009Mat 0.5mm,25 buc x 36.13Ron(pret fara TVA); Tabla lisa ,Ral 3009Mat 0.50mm,1250*2000mm ,3 buc x 100.84 Ron(pret fara TVA); MPF5 Bordura fronton1 3009 Mat,0.5mm,14buc x 28.57 Ron(pret fara TVA); Suruburi SC-M20-VG 14 Ral 3009-250buc/cutie,10 buc x 31.09 Ron(pret fara TVA); Suruburi SC-W35-VG 14 Ral 3009-250buc/cutie,15 buc x 31.09 Ron(pret fara TVA); Ecobit 150mm/10m,5 buc x 71.43 Ron(pret fara TVA); Folie anticondens 115g/mp(1rulou=80mp),9 buc x 184.87 Ron(pret fara TVA);

Număr anunț
DA26331904
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
LUCLAR CONSTRUCT SRL (CUI 37269602)
Cod CPV
44112500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.197,94 RON
Valoare atribuită
39.197,94 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.197,94 RON

din 39.197,94 RON estimat