Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- EMEKA PARADISE 3STR.24ROL BU 4 1 PUR APPLE 1,2L+450ML BU 1 1 DOMESTOS GEL LIME 700ML BU 2 1 SANO B.BLUE 5IN1 WC 55G BU 10 1 AIR WICK MAG CIR REZ 2X25 BU 1 1 AMBULEX MANUSI NIT.ALB.L. BU 1 1 EPACK SACI MEN.NEGR.120L BU 5 1 EPACK SACI MEN.VERZI 35L BU 5 1 EPACK SACI MEN.VERZI 60L BU 5 1 DAILY/PAPELY SERV.2STR.20 CU 5 1 NEVE PROSOP PROFESIONAL Z BU 2 5 PAPELY PROSOP 2STR. 200BU BU 3 1 HYGIENIUM SERV.ANTIBACT.5 BU 5 1 TOUCH GEL MAINI ANTIB.VIO BU 2 1 LEIFHEIT MOP PLAT CLASSIC BU 1 1 LEIFHEIT REZERVA MOP PLAT BU 2 1 COS GUNOI INOX+SCRUM.26CM BU 1 1 DISPENSER CU SENZOR DEZ/S BU 1 1
- Număr anunț
- DA26323484
- Autoritate contractantă
- COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 996,61 RON
- Valoare atribuită
- 996,61 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.