Atribuită Cumpărare directă

Panou separator din Plexiglas de 3 mm, pentru banca scolara Dimensiuni: H= 50 cm L= 75 cm Comanda minima 100 bucati. Pretul afisat include transportul produselor.

Număr anunț
DA26331664
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FRUMUSANI (CUI 24494378)
Furnizor / câștigător
YFF C MADI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17435832)
Cod CPV
39157000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,48 RON
Valoare atribuită
1.008,48 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,48 RON

din 1.008,48 RON estimat