Atribuită Cumpărare directă

LINGURA PLASTIC DE UNICA FOLOSINTA CASEROLA 2 COMPARTIMENTE CU CAPAC DE UNICA FOLOSINTA BOL SUPA CU CAPAC DE UNICA FOLOSINTA ROLE PUNGI TINE LOC SI DE COMANDA

Număr anunț
DA26301720
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.120 RON
Valoare atribuită
2.120 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.120 RON

din 2.120 RON estimat