Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 500 BIBLIORAFT MARMORAT 75MM, SMART N31915 37 INDIGO ARMOR ISOSTIL, ALBASTRU, 100 COLI/TOP ISOSTIL 400 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 500 PLIC C5 ALB GUMAT 135202 P01623 200 PIX DACO BASIC PX250 PX250 100 MAPA PLASTIC CU CAPSA DACO MP120 100 CAPSE OFFICE COVER NR. 24/6, 1000 BUC/CUT SL1001 40 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 28MM,P09929 40 RIGLA PLASTIC RIO 30 CM RIGLA30RIO 3 RIGLA PLASTIC RIO 20 CM RIGLA20 3 MARKER PERMANENT DACO MK130 2 FLUID CORECTOR 20ML DACO CF001 20 LIPICI SOLID DACO 25G LS025 33 POST-IT PLASTIC NEON 80408 10 CAPSATOR METALIC 100 COLI CAPSE 23/6 - 23/13 OFFICE PRODUCTS OF-18062811-99 1 PERFORATOR SMD DELUXE H-40, 40-45 COLI SMD H-40 1 PIONEZE PANOU ECADA 82130 1 BURETIERA PLASTIC COLOR ECADA 27080 4 ELASTIC PENTRU BANI GRAND, 70G/PUNGA P04566 1 CAPSE 23/8 ,OFFICE PRODUCTS 1000 BUC/CUT OF-18072329-19 4 PERFORATOR SMD DELUXE H-20, 20 COLI SMD H-20 8 CAPSATOR EAGLE 20 COLI 24/6 205 8 PIX PENSAN TRIBALL 1003 1
- Număr anunț
- DA26302302
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,32 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.