Atribuită Cumpărare directă

Termometre digitale infrarosu noncontact 2 buc, masti protectie - 100 buc.

Număr anunț
DA26315801
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA COCORASTII MISLII (CUI 28957726)
Furnizor / câștigător
BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,70 RON
Valoare atribuită
301,70 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,70 RON

din 301,70 RON estimat