Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE,,TERMOIZOLATIE PRIMARIA VECHE -IMOBIL SITUAT IN LOC BARA ,NR.216 INSCRIS IN CF NR.405297,SEDIU PENTRU POLITIA DIN LOC BARA,JUD TIMIS” CONFORM CAIET DE SARCINI NR 313/2020

Număr anunț
DA26315675
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Furnizor / câștigător
EBO GLASS SRL (CUI 29816270)
Cod CPV
45321000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.463,02 RON
Valoare atribuită
16.463,02 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.463,02 RON

din 16.463,02 RON estimat