Atribuită Cumpărare directă

PLIC C4 ALB SILICON 90gr/mp: 100 BUC; BURETIERA CU GEL: 4 BUC; BANDA CORECTOARE: 4 BUC; PLIC C5 ALB SILICON 90GR: 100 BUC; BIBLIORAFT MARMORAT 7.5CM: 5 BUC; BIBLIORAFT MARMORAT 5CM NOKI: 5 BUC; DOSAR CARTON SINA LUNGA: 100 BUC; ROLA FAX: 10 BUC.

Număr anunț
DA26314667
Autoritate contractantă
COMUNA CERNA (CUI 4794052)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,29 RON
Valoare atribuită
234,29 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,29 RON

din 234,29 RON estimat