Atribuită Cumpărare directă

Cablu UTP/FTP cat5 sau cat6 de interior cupru masiv (rola 305 m) buc 7 Dibluri bride ø8, 100buc/png. buc 10 Tub termocontractabil negru set 170 buc cu diametru nominal (mm) 1,2,3,4,5,6,9, lungime 97mm. buc 5 Canal cablu pentru pardoseala 70x18. buc 20 Bandă dublu adezivă. buc 3

Număr anunț
DA26324056
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
GIDEON COMP SRL (CUI 15266389)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.062 RON
Valoare atribuită
3.062 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
13.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.062 RON

din 3.062 RON estimat