Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER SAPUN/DEZINFECTANT 500ML/ABS/TRANSP.- 5 BUC-18.48 BERRCOM TERMOMETRU NON-CONTACT-3 BUC - 184.03 NEUTRINA GEL IGIENIZANT PENTRU MAINI 500ML -5 BUC-31.03 AGORA COVOR DECONTAMINARE INCALTAMINE 60X35X2CM-4 BUC-36.96 FARMEC LOTIUNE DEZINFECTANTA 5L-1 BUC-186.90
- Număr anunț
- DA26334738
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "KADAR MARTON" COMUNA PANET (CUI 29029170)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.135,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.135,19 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.