Atribuită
Cumpărare directă
Acumulatori pentru pornirea grupurilor electrogene. Date tehnice: Tensiune (V): 12; Curent pornire minim (A): 1150; Amperaj (Ah): 180 ; Polaritate: normala; Dimensiune maxima: 515 x 225 x 225. Perioada de garantie solicitata: minim 12 luni de la data receptiei de catre beneficiar. Achizitorul se obliga sa predea si Furnizorul sa preia, cu titlu gratuit, acumulatorii uzati in schimbul celor nou furnizati, conform HG 1132/2008 - actualizat. Pentru recepţia de catre beneficiar a produselor, furnizorul trebuie să livreze acumulatorii insoţiti de documentele solicitate, completate corespunzator, lipsa acestor documente putând duce la refuzul mărfii: Aviz de insoţire/factura fiscala; Declaraţie de conformitate; Certificate de garanţie minim 12 luni; Certificate de atestare a calitatii emis de furnizor; Documentatie tehnica (care va conţine instrucţiuni privind condiţii de montaj, de utilizare, probe, mentenanta, intreţinere, specificatii privind manipularea, depozitarea si exploatarea corecta, conform prescripţiilor producătorului şi legislaţiei în vigoare), în original plus traduceri în limba română; manual de exploatare/intretinere /utilizare in limba romana.
- Număr anunț
- DA26334596
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.072,74 RON
- Valoare atribuită
- 4.072,74 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.