Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare aparate de aer conditionat monosplit 9-12-18.000 btu; Constatare si reparare aparat monosplit prin inlocuire de piese mici (sonde de temperatura, condensatori) unitate interna sau unitate externa. Probe de buna functionare. Verificarea si curatarea condensatorului, vaporizatorului si a filtrelor de aer; verificare functionare compresor,presiuni si temperaturi de lucru; verificare stare parte electronica si electrica; verificare etanseitate traseu frigorific; verificare functionare termostat; verificare curgere dren de condens si refacerea acestuia(daca este cazul); testarea aparatelor; intocmirea notei de constatare. PS: Agentul frigorific (201.68ron/kg), furtunul de condens (2.52ron/m), cablul electric 5x2.5 (6.25ron/m), si eventualele peise de schimb vor fi facturate separat in urma notei de constatare.

Număr anunț
DA26298973
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.701,54 RON
Valoare atribuită
4.701,54 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.701,54 RON

din 4.701,54 RON estimat