Atribuită Cumpărare directă

Kitul contine: - 1 buc. bisturiu nr. 11 - 1 buc. fir sutura USP 2, cu ac montat 2/0, curb sau drept - 1 buc. camp operator bilaminar 110x110cm fenestrate 54x54cm din PE, cu orificiu adeziv de 10 cm - 1 buc. tavita necompartimentata din plastic - 10 buc. comprese din tifon 10 x 10 cm, 16 straturi - 2 buc. pensula cu burette - 1 buc. bol gradat 250 ml - 2 buc. prosop din hartie - 1 buc. halat chirurgical marimea XL Ambalate in camp operator bilaminar 75x90cm. Valabilitate: 07/2024

Număr anunț
DA26314227
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141620-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat