Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului urmatoarele servicii: 1) Oferta Digitalizare pentru Educatie, 70 bucati tablete Samsung GALAXY Tab A 10.1 32 GB (2019) Negru. Oferta include: 70 VMB Sandbox National, 5 GB la viteza 4G dupa care scade,fara a face costuri; 70 bucati tableta Samsung Galaxy Tab A 10.1 32 GB (2019) Negru; Costul total lunar al serviciilor prezentate mai sus este de 3618.77 ron fara tva ( echivalent 735 euro) Pentru pretul de catalog 1 euro = 4.9235 ron, curs Vodafone valabil in data de 11.09.2020, valoarea reprezentand un contract valabil 24 de luni.
- Număr anunț
- DA26323825
- Autoritate contractantă
- COMUNA POMEZEU (CUI 4539122)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 86.850,48 RON
- Valoare atribuită
- 86.850,48 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.