Atribuită Cumpărare directă

Reparatii constand in confectionarea si montarea cofrajelor pentru beton simplu si armat,turnat la canale,executate prin interiorul sau exteriorul canalelor; turnarea betonului armat in elementele constructiilor exclusive cele executate in cofraje glisante in rezervoare sau bazine supraterane;beton;confectionare si montare fier

Număr anunț
DA26324926
Autoritate contractantă
COMUNA BARNA (CUI 4269223)
Furnizor / câștigător
NICOR S.R.L. (CUI 21852161)
Cod CPV
45221119-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.938,23 RON
Valoare atribuită
9.938,23 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.938,23 RON

din 9.938,23 RON estimat