Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Gangiova, judetul Dolj doreste achizitionarea unui numar de 140 de tablete cu abonament de internet inclus pe 24 luni pentru uz școlar cu acces la internet, necesare desfășurării activității didactice in anul scolar 2020-2021; Tableta trebuie sa prevada caracteristicile tehnice stabilite de OUG 144/24.08.2020; Achizitia este in concordanta cu programul anual de achizitii publice pe anual al UAT Gangiova; Valoarea totala a achizitiei de echipamente IT (tablete) cu abonament inclus pe 24 luni este de 130.564,00 lei fara TVA. suma la care se poate adauga TVA.
- Număr anunț
- DA26325068
- Autoritate contractantă
- COMUNA GINGIOVA (CUI 4554092)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.564 RON
- Valoare atribuită
- 130.564 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.