Atribuită Cumpărare directă

1 BONUX MANUAL 1.8KG BUC 3 11.94 35.82 2 SANO HARTIE IGIENICA MINI JUMBO 340G/100M ROLA 36 4.71 169... mai departe

Număr anunț
DA26326615
Autoritate contractantă
GRADINITA PP "ION CREANGA (CUI 4567920)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
903,57 RON
Valoare atribuită
903,57 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

903,57 RON

din 903,57 RON estimat