Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 CUTIE SELECT 25L+MANER #6421937000156 buc 12 21.4286 2 CUTIE SELECT 16L+MANER #6421937000132 buc 22 15.8824 3 CUTIE SELECT 3L+MANER #6421937000095 buc 11 4.958 4 CUTIE SELECT 5L+MANER #6421937000101 buc 12 6.6387 5 COS GUNOI DUAL SWING S GRI #8013183086190 buc 19 18.9076 6 COS GUNOI DUAL SWING S ALB #8013183088583 buc 14 18.9076 7 EUROPUBELA 240L NEAGRA GRI #6423997384016 buc 1 189.4958 8 EUROPUBELA 240L ALBASTRA #6423997384078 buc 1 189.4958 9 EUROPUBELA 240L GALBENA #6423997384061 buc 1 189.4958

Număr anunț
DA26326799
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR 2 TG MURES (CUI 4323330)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.933,20 RON
Valoare atribuită
1.933,20 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933,20 RON

din 1.933,20 RON estimat