Atribuită
Cumpărare directă
1 ALCOOL SANITAR MONA 0.5L TIP 1 1332 BUC 6.00 6.90 0.00 41.40 1 850892 Baterii Alkalina LR20 2 buc/blister Duracell SET 6.00 12.50 75.00 2 AJAX Detergent geamuri Flowers Bouquet 500 ml Ajax BUC 5.00 4.47 22.35 1 R71062 Manusi folie transparenta marime M 100/set SET 3.00 5.16 15.48 1 HOR-0682 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA 40x40 CM GALBEN 5/SET SET 3.00 13.00 39.00 2 HOR-0699 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA 40x40 CM ROSU 5/SET SET 3.00 13.00 39.00 3 HOR-0675 LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA 40x40 CM VERDE 5/SET SET 3.00 13.00 39.00 4 46038 Rezerva mop SuperMocio Vileda Style BUC 3.00 11.20 33.60 5 UH771040 Tablete de adeziv 80 bucati Patafix UHU BUC 4.00 4.88 19.52 1 Baterii Alkalina LR20 2 buc/blister Duracell 850892 SET 9.00 12.50 0.00 112.50 1 56560 Degresant forte universal 500 ml Triumf BUC 5.00 8.90 44.50 2 AJAX1LFF Detergent lichid pentru suprafete 1 l Ajax FLORAL FIESTA LAGOON BUC 5.00 4.47 22.35 3 28532 Detergent parchet 750 ml maro Pronto BUC 3.00 8.63 25.89 4 GELDEZ5LM GEL DEZINFECTANT PROFESIONAL 5L PET MOPY BUC 1.00 170.00 170.00 5 HIGBONI24 Hartie igienica 2 straturi Perfex Boni alba 24/set SET 24.00 9.09 218.16 6 STEX-0408 LAVETE MICROFIBRA PT MOBILA SI APARATE AD/VD/TV STELLA BUC 3.00 13.00 39.00 7 FX1-R-2467 Manusi latex, pudrate, marimea M, 100 buc/set Fixi CUT 3.00 38.00 114.00 8 PB-3937 Mop vascoza carouri Sweet Home BUC 5.00 4.20 21.00 9 28539 Odorizant toaleta Fresh Flowers Color Aktiv 50 gr Bref BUC 10.00 3.73 37.30 10 16798 Odorizant WC Sano blue 150 gr BUC 6.0
- Număr anunț
- DA26326946
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.282,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.282,05 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.