Atribuită
Cumpărare directă
autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze servicii Reconditionare imprejmuire teren sport, emontarea barelor de protecție desprinse de la partea inferioară a împrejmuirii,înlocuirea celor nerecuperabile sau sudarea celor aflate în stare bună. Sudarea de ranforsări verticale în zona de sudură, vopsirea elementelor proaspăt sudate
- Număr anunț
- DA26328979
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIURILA (PRIMARIA CIURILA CLUJ) (CUI 4924004)
- Furnizor / câștigător
- DACIADA NEO 2016 SRL (CUI 36300750)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.747,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.747,90 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.