Atribuită
Cumpărare directă
PITURA VERDE 0.7 LITRI - 1 BUC X 8.40 LEI PITURA ROSU 0.7 LITRI - 1 BUC X 8.40 LEI CARLIGE PT. PERDEA - 50 BUC X 0.21 LEI KOBER FASSADE 15 LITRI - 4 BUC X 150.42 LEI RENEW 111 - 12 BUC X 13.45 LEI RENEW 115 - 6 BUC X 13.45 LEI TRAFALET 25CM - 1 BUC X 17.65 LEI TRAFALET - 1 BUC X 21.85 LEI mai putin
- Număr anunț
- DA26257364
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 910,50 RON
- Valoare atribuită
- 910,50 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.