Atribuită
Cumpărare directă
1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 2 5.41 10.82 2.06 2 C022 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 33.95 33.95 6.45 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 5 15.90 79.50 15.10 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 5 15.90 79.50 15.10 6 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 20 0.98 19.66 3.74 7 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 20 0.98 19.66 3.74 8 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 2 34.24 68.49 13.01 9 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 3 21.47 64.41 12.24 10 C100 Registru prezenta personal auxiliar - coperta imitatie piele buc. 3 20.54 61.61 11.71 11 P017 Foaie de parcurs pentru autovehicule transport persoane buc. 3 5.40 16.21 3.08 12 P036 Ordin de deplasare – delegatie buc. 2 3.36 6.72 1.28 13 BB27 Dosar sina , format A4 , carton duplex , 300g buc 100 0.50 49.58 9.42 14 BB28 Dosar sina NOKI , format A4 , plastic ; 50buc/set buc 1 25.21 25.21 4.79 15 BB29a Folie protectie NOKI , format A4 , 40 microni ; 100buc/set buc 2 8.00 16.00 3.04 16 BB29b Folie protectie CRISTAL , format A4 , 45mi
- Număr anunț
- DA26259757
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 661,08 RON
- Valoare atribuită
- 661,08 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.