Atribuită Cumpărare directă

Vaze din porțelan ce au ca element de construcție comun conturul hărții României, create de designerul Cătălin Năstăsoiu - realizate în ediție limitată - confecționate din porțelan alb 13650 C mat neglazurat - dimensiuni: 193mm X 111mm - 5 bucăţi şi Vaze din porțelan ce au ca element de construcție comun conturul hărții României, create de designerul Cătălin Năstăsoiu - confecționate din porțelan alb 13650 C mat neglazurat - dimensiuni: 266 X150mm - 10 bucaţi

Număr anunț
DA26274115
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
BRAIN ART DESIGN S.R.L. (CUI 41764188)
Cod CPV
39298300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat