Atribuită Cumpărare directă

Cutie CARTON Carton ALBIT in 5 straturi - 600 x 500 x 800 (Urnă MARE). . Produsele se vor livra in termen de maxim 20 de zile de la emiterea comenzii din partea achizitorului, dar nu mai tarziu de 24.09.2020.

Număr anunț
DA26263916
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
CREATOR SERV SRL (CUI 5226379)
Cod CPV
30193700-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.761 RON
Valoare atribuită
18.761 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.761 RON

din 18.761 RON estimat