Atribuită Cumpărare directă

IGIENIZAT SUPRAFETE – ALCOOL 75% Grupa: IGIENIZANTI Data: 15/04/2020; Editia:1; Revizia:0 DESCRIERE PRODUS: AZUR IGIENIZANT SUPRAFETE este o solutie pe baza de alcool. Este un produs gata preparat, fără aldehide sau fenoli, pentru igienizarea/curăţarea si degresarea rapidă prin pulverizare sau stergere a suprafetelor dure, rezistente la alcool. Are o uscare rapida, nu lasa urme si nu necesita clatire. UTILIZARI TIPICE: Produsul se foloseste pentru igienizarea/curatarea diverselor suprafete (echipamente electrice si electronice, mouse, tastatura, gresie, faianta, robineti, dus, sticla, metal, suprafete din material plastic, mobilier melaminat, usi, intrerupatoare,clante etc.). Destinat utilizarii in spatii publice, industriale sau private. Produsul imbunatateste aspectul suprafetelor pe care a fost utilizat. CARACTERISTICI PRINCIPALE: - Igienizant - Degresant - Uscare rapida - Nu lasa urme - Nu necesita clatire COMPOZITIE Mix: alcool etilic CAS 64-17-5 min. 75%, denaturanti propan-2-ol, MEK, etandiol, apa demineralizata. CARACTERISTICI TEHNICE: Nr. crt. Caracteristica UM Valoarea caracteristicii Metoda de analiza Caracteristicile produsului 1. Aspect - lichid omogen vizual 2. Culoare incolor vizual 3. Miros Caracteristic, de alcool 5. Densitate la 200C g/cm3 0,844±0,01 SR EN ISO 2811-1 6. Solubilitate in apa Solubil in orice proportie 7. Biodegradabilitate, % min. 94 MOD DE APLICARE: Se foloseste ca atare (nediluat). Se indeparteaza murdaria grosiera, dupa care se pulverizeaza

Număr anunț
DA26262377
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 Bolintin Vale (CUI 19208585)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI 26238910)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat