Atribuită Cumpărare directă

1 CAPSE METALICE 24/6,1000 BUC/CUTIE CUTIA 300 2 CREION HB CU RADIERA BUC 20 3 DOSAR CARTON CU SINA,A4,COPERTA 1/1,ALB,SINA METALICA RIGIDA BUC 100 4 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII,A4,COPERTA 1/1,DIVERSE CULORI BUC 50 5 FLUID CORECTOR CU PENSULĂ*20 ML BUC 60 6 FOLII PROTECTIE TRANSPARENTE CU DESCHIDERE SUS,A4*100 BUC/SET SET 2 7 RADIERĂ DREPTUNGHIULARĂ SOFT,DIMENSIUNI 60*20*10 CM,GREUTATE: 25 G BUC 20 8 LIPICI STICK PVA STRONG*21 G BUC 60 9 PIX FARA MECANISM ALBASTRU,CU CAPAC*555 BUC 300 10 PIX FARA MECANISM ROSU,CU CAPAC*555 BUC 20 11 BANDA ADEZIVA 19 MM*33 M,TRANSPARENTA ROLA 40 12 BANDA ADEZIVA LATA,ADEZIV ACRIL 48 MM*66 M,TRANSPARENTA,125 G/ROLA ROLA 40 13 BIBLIORAFT PLASTIFIAT,COPERTA LAMINATA,COLTAR METALIC,A4*80 MM BUC 100 14 OKERMAN CAIET A4 80 FILE DICTANDO BUC 50 15 HARTIE OFFSET ALBA,60 G/MP,70*90 CM COALA 100 16 MARKER PERMANENT NEGRU,VARF ROTUND BUC 70 17 PLIC B4 CU BURDUF,SILICONIC,KRAFT MARO120 G/MP,250*353*50 MM,100 BUC/CUTIE BUC 100 18 PLIC C5,AUTOADEZIV,162*229 MM,ALB,70 G,500 BUC/CUTIE CUTIA 2 19 OKERMAN-EVIDENȚIATOR FLUORESCENT,VARF TESIT,CULORI INTENSE,CALITATE PREMIUM BUC 30 20 TUS STAMPILA*27 ML ALBASTRU BUC 14

Număr anunț
DA26259356
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032,46 RON
Valoare atribuită
1.032,46 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.032,46 RON

din 1.032,46 RON estimat