Atribuită Cumpărare directă

Unitate PC, Procesor Ryzen 3, Placa de baza A320M, RAM 8GB DDR4, SSD 256GB M.2 PCIE,HDD 1TB SATAIII

Număr anunț
DA26266591
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
PLUS DOMINO SRL (CUI 18381943)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.110 RON
Valoare atribuită
4.110 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.110 RON

din 4.110 RON estimat