Atribuită Cumpărare directă

achizitie servicii topografice pt corectia urmatoarelor carti funciare CF 62298, CF 62299, CF 62103, CF 62049, CF 61648 pt Comuna Zemes, judet Bacau

Număr anunț
DA26263891
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
COLPOS IONUT-DOREL PFA (CUI 39193713)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat