Atribuită Cumpărare directă

CAIETUL ELEVULUI. COMUNICARE IN LIMBA ROMANA. CLASA I. VOL. I RAZBUNATORII. UNITI CONTRA UNEI AMENINTARI COMUNE. DISNEY. AVIOANE. ECHIPA DE INTERVENTII

Număr anunț
DA26264270
Autoritate contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,90 RON
Valoare atribuită
159,90 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,90 RON

din 159,90 RON estimat