Atribuită
Cumpărare directă
Scandura din lemn de brad nerindeluita,L=4m,2 mc x1310Ron(pret fara TVA); Grinda lemn brad nerindeluita(10/10cm),L=4m,10 buc x66Ron(pret fara TVA); Grinda lemn brad nerindeluita(10/15cm),L=6m,140 buc x 144Ron(pret fara TVA); Rigla rasinoase nerindeluita(5/2.5cm),L=4m,750 buc x 7.75Ron(pret fara TVA).
- Număr anunț
- DA26305012
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LUCLAR CONSTRUCT SRL (CUI 37269602)
- Cod CPV
- 44112500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.252,50 RON
- Valoare atribuită
- 29.252,50 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.