Atribuită Cumpărare directă

masca medicala de unica folosinta, in 3 str, cu banda metalica pentru nas, cu exterior albastru! mastile sunt insotite de Declaratie de conformitate, specificatie tehnica! mai putin

Număr anunț
DA26263643
Autoritate contractantă
Scoala "Traian Darjan" Cluj-Napoca (CUI 18004609)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat