Atribuită
Cumpărare directă
SANI41 - 2 BUC X 197.62 = 395.24 LEI; 101104048 - 1 BUC X 462.49 = 462.49 LEI; S5 - 6 BUC X 36.27 = 217.62 LEI; ES2000 - 2 BUC X 39.06 = 78.12 LEI; LM GREEN - 2 BUC X 3.92 = 7.84 LEI; KLI63 = 4 BUC X 25.07 = 100.28 LEI; SGM35-ES-R - 50 BUC X 2.85 = 142.5 LEI; SGM120-ES-R - 50 BUC X 2.64 LEI = 132 LEI; 120160 - 6 BUC X 19.56 LEI = 117.36 LEI; RPX8 - 6 X 7.61 = 45.66 LEI; DL 03-01 - 2 BUC X 38.43 LEI = 76.86 LEI
- Număr anunț
- DA26260899
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.775,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.775,97 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.