Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni: 60x40x80 cm Masa instrumentar inox cu roti avand diametru de 5 cm, cauciucate din care 2 cu frana. Dimensiunile pot fi modificate in functie de solicitari.

Număr anunț
DA26260435
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564,71 RON
Valoare atribuită
564,71 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,71 RON

din 564,71 RON estimat