Atribuită Cumpărare directă

CATALOAGE: A. LICEU- INATAMANT ZI si SERAL- 21 BUC. ( Rubrica materiilor completata; Carton imitatie piele , Culoare :ALBASTRU) B. INVATAMANT POSTLICEAL (Carton imitatie piele , Culoare : ALBASTRU) si INVATAMANT PROFESIONAL (Carton imitatie piele , Culoare : ALBASTRU)

Număr anunț
DA26264602
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR (CUI 5022247)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397,50 RON
Valoare atribuită
397,50 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397,50 RON

din 397,50 RON estimat