Atribuită
Cumpărare directă
Set creioane HB cu guma, 4 buc/set Pixuri fara mecanism 4 buc/set, mina albastra Mapa plastic A4 cu buton Bloc desen A4, 16File, 120g Caiet dictando A4, 60 file 2 bucati Caiet matematica A4, 60 file 2 bucati Tempera 12 buc, 15 ml Trusa geometrie in cutie metalica compas, divizor, 2 echere, raportor, radiera, liniar, ascutitoare, creion.
- Număr anunț
- DA26266658
- Autoritate contractantă
- COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,60 RON
- Valoare atribuită
- 474,60 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.